Skup mieszkań za gotówkę Katowice


Chcesz szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę w Katowicach? Nasza firma świetnie zna rynek nieruchomości w tym mieście, dlatego możemy zaoferować szybką i bezpieczną procedurę w ramach usługi: skup mieszkań za gotówkę Katowice, oferując jednocześnie atrakcyjną cenę za Twoją nieruchomość.

Usługa skupu mieszkań znacznie przyspiesza cały proces sprzedaży - sprzedający mieszkanie otrzymuje gotówkę, bez konieczności oczekiwania na uzyskanie kredytu hipotecznego przez kupującego.

Klient nie musi martwić się o stan techniczny mieszkania, ponieważ kupujemy nieruchomości w każdym stanie - także te wymagające remontu. Nasza usługa obejmuje również obsługę prawną i notarialną, co znacznie ułatwia i przyspiesza cały proces sprzedaży.

 

skup mieszkań katowice

Rynek mieszkań w Katowicach

Katowice – miasto kultury i ogrodów, a także nauki. Jeszcze 20 lat temu te etykietki wywoływałyby niedowierzanie. Dzisiaj nikogo już nie dziwią. Katowice stały się miastem, w którym chce się żyć i pracować. A skoro tak – to także kupować mieszkania. Nie zaskakuje więc, że w mieście obok biurowców i obiektów związanych z kulturą powstają nowe osiedla: takie jak Pierwsza Dzielnica w samym centrum, obok Strefy Kultury i siedziby NOSPRu czy atrakcyjnie położone apartamentowce na Dolinie Trzech Stawów.

Ktoś, kto chciałby znaleźć nowe osiedle w Katowicach, nie natrudzi się zbytnio, ponieważ wyrastają one jak grzyby po deszczu w każdym rejonie miasta.

 

Katowice pierwsza dzielnica

 

Ale Katowice kuszą nie tylko nowymi deweloperskimi lokalami. Wiele osób chętnie kupuje mieszkania na osiedlach, które pamiętają jeszcze epokę słusznie minioną, a także w przedwojennych, secesyjnych kamiennicach.

 

Osiedle Paderewskiego Katowice

 

Miejsca takie jak osiedle Kukuczki, Wajdy czy Paderewskiego przyciągają swoim położeniem – blisko śródmieścia i parków, świetnym skomunikowaniem, zielenią i spokojem. Między Katowicami a Chorzowem znajdziemy słynne wielkie osiedle Tysiąclecia, „wyposażone” nawet we własne jezioro! Na Tauzenie stare bloki mieszają się z nowymi, tworząc interesującą architektoniczą mozaikę.

 

Sprzedaj mieszkanie

Sprzedaż mieszkania za gotówkę w Katowicach

Osoby, które chcą kupić w Katowicach mieszkanie, mogą przebierać w ofertach, skupiając się na lokalizacji, metrażu i standardzie. Katowice stały się bardzo atrakcyjnym miejscem, w którym dobrze się żyje.

Czasem jednak właściciele katowickich mieszkań muszą je sprzedać. Powody sprzedaży mieszkań bywają różne: wyprowadzka do innego miasta, zmiana mieszkania na większe lub znajdujące się w innej katowickiej dzielnicy. Bywa, że sprzedaż lokalu staje się koniecznością: gdy potrzebne są pieniądze. A czasami potrzebne są od zaraz.

Niezależnie od powodu sprzedaż mieszkania często jawi się jako długotrwały horror. Szukanie potencjalnych kupców, którzy umawiają się, oglądają mieszkanie, a potem zastanawiają… Podjęcie współpracy z pośrednikiem, który co prawda ułatwia cały proces, ale niekoniecznie go przyspiesza, a przede wszystkim – poprzez swoją prowizję zmniejsza opłacalnośc transakcji. Wreszcie do sprzedaży mieszkania zniechęcają wszelkie formalności, kredyty, księgi wieczyste itd.

Skup mieszkań Katowice

Jednak sprzedaż mieszkania w Katowicach nie musi powodować bólu głowy! Przeciwnie: może odbyć się szybko, sprawnie. Skup mieszkań za gotówkę w Katowicach to nasza specjalność! Działamy szybko, profesjonalnie, rzetelnie i bezpiecznie – o czym świadczą rzesze klientów zadowolonych z naszych usług.

 

gotówka za mieszkanie

Firma DCMO skupuje mieszkania na terenie Katowic. Niezaleznie od tego, czy  chcesz sprzedać za gotówkę lokal na nowozbudowanym deweloperskim osiedlu na Brynowie, niskim ocienionym budynku na Koszutce czy też wielkopłytowym bloku na os. Witosa – z nami możesz liczyć na szybką transakcję. Bierzemy na siebie formalności, a po ich sprawnym dopełnieniu ani obejrzysz się, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie!

Nowa praca w innym mieście? Mieszkanie w spadku? Długi? Chcesz szybko sprzedać lokal? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami – kupimy twoje mieszkanie za gotówkę. Możesz być pewny zadowalającej wyceny, szybkiej i bezpiecznej transakcji. Jesteśmy profesjonalną firmą, które skupuje za gotówkę mieszkania w aglomeracji śląskiej, także w jej stolicy, Katowicach.

Skupujemy za gotówkę także mieszkania, których nie chce opuścić nierzetelny wynajmujący. Nasz skup mieszkań za gotówkę to sposób, by zdjąc z barków właścicieli lokali związane z nimi problemy.

Kupujemy mieszkania za gotówkę na terenie Katowic na podstawie wyceny – profesjonalnej i uczciwej, która uwzględnia rynkową wartość lokalu.

Rynek nieruchomości w Katowicach jest dynamiczny i wymagający, gdy chodzi o sprzedaż mieszkania.

Dzięki nam staje się on dużo bardziej przyjazny. Masz mieszkanie w Katowicach i chcesz je sprzedać za gotówkę? Zapraszamy do kontaktu!