Skup mieszkań za gotówkę Chorzów


Chcesz skrócić czas sprzedaży mieszkania w Chorzowie? Skorzystaj z naszej usługi skupu mieszkań za gotówkę Chorzów. W DCMO doskonale znamy rynek mieszkań w Chorzowie. Oferujemy szybkie i bezpieczne procedury gotówkowej sprzedaży mieszkań w tym mieście.

Chorzów: sprzedaż mieszkań za gotówkę

Jeśli myślimy o rynku sprzedaży i skupu mieszkań w śląskiej aglomeracji i spędza nam sen z powiek wizja procedury związanej z wystawieniem lokalu na sprzedaż, niech pocieszy nas myśl, że na przykład na nowojorskim Manhattanie może być jeszcze trudniej i bardziej stresująco. Słynna dzielnica amerykańskiego miasta fascynuje swoją historią, atmosferą i architekturą. Poza charakterystycznymi budynkami i możliwością spotkania wielu znanych ludzi Manhattan wyróżnia się także wielkim Central Parkiem – taki zielony obszar w centrum olbrzymiego miasta to coś bardzo rzadkiego…

Czyżby? Nie dla mieszkańców Górnego Śląska, a zwłaszcza Chorzowa. Wielu ta informacją może zaskoczyć, ale Park Śląski (do teraz potocznie nazywany Parkiem Chorzowskim) jest większy od Central Parku w Nowym Jorku!

Czy w związku z tym otaczające go osiedle Tysiąclecia, Dąb, Chorzów Stary lub budujące się na nim deweloperskie osiedla można nazwać śląskim Manhattanem? Zapewne tak daleko nie należy się posuwać (zwłaszcza, że takie miano nosi już katowickie osiedle Odrodzenia), nie zmienia to jednak faktu, że dzielnice miast otaczających Park to także świetne miejsca do zamieszkania i cieszenia się dobrym życiem w sąsiedztwie tej ogromnej zielonej przestrzeni, która pełna jest atrakcji takich jak Planetarium, ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, rozarium czy liczne knajpki i restauracje.

Sam Park znajduje się w granicach administracyjnych Chorzowa. Dawna Królewska Huta to jedno największych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, cieszące się długą i bogatą historią. Ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom – i to nie tylko w pobliżu Parku. Cały Chorzów rozwija się bardzo szybko i zachęca, by to właśnie w nim kupić mieszkanie.

 

Chorzów osiedle klimzowiec

 

Klimzowiec – część Chorzowa wciąż ciesząca się popularnością. Sąsiaduje z Parkiem Śląskim. Przestrzenie pomiędzy charakterystycznymi blokami wypełnione są zielenią i placami zabaw.

 

Sprzedaj mieszkanie

Skup mieszkań za gotówkę w Chorzowie

Firma DCMO zajmuje się skupem mieszkań za gotówkę na terenie aglomeracji śląskiej, w tym Chorzowa. Zdajemy sobie sprawę, że właściciele mieszkań, nawet tych położonych w atrakcyjnych dzielnicach Chorzowa, czasem chcą – lub muszą – sprzedać swoje lokum. Może wyprowadzają się za pracą do innego miasta, może szukają większego mieszkania, a może zdecydowali się na lokal na jednym z dopiero co wybudowanych osiedli deweloperskich. Bywa niestety, że sprzedaż mieszkania staje się koniecznością – gdy nagle pogorszy się sytuacja finansowa i potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki.

 

Chorzów mieszkania

 

Przymiotnik „szybki” na ogół nie kojarzy się ze sprzedażą i kupnem mieszkania. Sprzedawcy i kupujący niebezpodstawnie uważają cały proces za czasochłonny, żmudny, ciągnący się miesiącami i wywołujący zbędny stres, a często wymagający zatrudnienia pośrednika, których choć ułatwia przeprowadzenie transakcji, to pobiera prowizję od swoich usług i zmniejsza tym samym opłacalność całej operacji. Ale jest i dobra wiadomość! To wcale nie musi tak wyglądać!

Szybka i bezpieczna transakcja sprzedaży mieszkania

Zajmujemy się skupem mieszkań za gotówkę na terenie całego Chorzowa. Oferujemy profesjonalną i uczciwą obsługę klienta. Przeprowadzamy wycenę lokalu, biorąc pod uwagę jego rynkową wartość. Nasi klienci, którym zależy na sprzedaży mieszkania za gotówkę, nie muszą martwić się załatwianiem formalności. Ich dopełnieniem zajmą się nasi pracownicy, a klienci po podpisaniu umowy sprzedaży, mogą się zrelaksować i spokojnie czekać na przelew. Nie będzie to jednak długie oczekiwanie, bo w przypadku każdej transakcji pieniądze trafiają na konto klienta w ciągu doby! Zapraszamy do kontaktu!